Newsroom

Wybierz temat: arrow

Wszystkie wpisy

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 08/2019

Faurecia, 15.11.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie, którego przedmiotem jest dostawa przenośników taśmowych, czyli systemu transportu detali metalowych z wykorzystaniem pasa transportowego oraz napędu elektrycznego, zgodnych ze specyfikacją.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 06/2019

Faurecia, 15.11.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie, którego przedmiotem jest dostawa 3 systemów wizyjnych rozpoznających elementy metalowe, zintegrowanych z kontrolerem wizyjnym oraz zestawem naświetlaczy.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 07/2019

Faurecia, 15.11.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie, którego przedmiotem jest dostawa systemu napędowego do osi poziomej do wykorzystania ze śrubą kulową oraz napędem elektrycznym o mocy minimalnej 2.3 kW, zgodnego ze specyfikacją.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 05/2019

Faurecia, 12.11.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie, którego przedmiotem jest dostawa dwóch wibropodajników elastycznych do wstępnego przygotowania i orientowania detali do prototypu maszyny Pick & Place.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 03/2019

Faurecia, 31.10.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie, którego przedmiotem jest dostawa robota przemysłowego 6-osiowego typu ramię do prototypu maszyny Pick & Place.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie ofertowe nr 01/2019

Faurecia, 28.10.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Spółka Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na wykonanie i dostawę głównej ramy konstrukcyjnej dla prototypu maszyny do zgrzewania i nitowania.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 04/2019

Faurecia, 21.10.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie, którego przedmiotem jest dostawa precyzyjnego stołu obrotowego ze sterowaniem komputerowym do prototypu maszyny do zgrzewania i nitowania.

Czytaj dalej

Uzyskaliśmy prestiżową certyfikację Top Employers Institute za wyjątkową politykę zatrudnienia

Czytaj dalej
Section background
Kobieta

kontakt dla mediów

Ewa Kwiecińska Country Communication Manager

Formularz kontaktowy