Newsroom

Wybierz temat: arrow

Wszystkie wpisy

Współpraca

Projekty realizowane przez Faurecia R&D Center S.A.

Faurecia, 28.05.2020

Projekty z dofinansowaniem ze środków publicznych realizowane przez Faurecia R&D Center S.A.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 13/2020

Faurecia, 07.05.2020

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Spółka Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na wykonanie i dostawę ramy głównej do prototypu maszyny zgrzewająco - nitującej.

Czytaj dalej

NEWS

Faurecia gotowa na globalny kryzys

Faurecia, 31.03.2020

W ostatnich dniach jesteśmy świadkami tego, w jaki sposób pandemia wirusa Covid-19 wpływa na wszystkie sektory gospodarki, w tym na przemysł motoryzacyjny. Klienci Faurecii tymczasowo wstrzymują większość produkcji w krajach dotkniętych pandemią. W konsekwencji Faurecia zamknęła wiele swoich zakładów produkcyjnych w Europie, a także stoi przed koniecznością zamknięcia kolejnych, w Ameryce Północnej oraz Południowej.

Czytaj dalej

50 000 sztuk – tyle maseczek planuje wyprodukować do końca tygodnia wałbrzyska fabryka Faurecii. Część zostanie bezpłatnie przekazana dla personelu medycznego szpitala w Świdnicy, pozostałe sztuki trafią do innych firm lub organizacji, które zgłaszają ich deficyt. Tym samym, jedna z największych firm motoryzacyjnych na świecie dołączyła do przedsiębiorstw, które czynnie wspierają walkę z epidemią koronawirusa.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 10/2019

Faurecia, 23.12.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na dostawę elementów układu sterowania według projektu do prototypu maszyny do zgrzewania i nitowania.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 12/2019

Faurecia, 23.12.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na dostawę systemu prowadzenia liniowego do prototypu maszyny do zgrzewania i nitowania, zgodnego ze specyfikacją.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie ofertowe nr 02/2019

Faurecia, 09.12.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie, którego przedmiotem są Inwerter zgrzewalniczy do zgrzewania rezystancyjnego, Transformator inwertera do zgrzewania rezystancyjnego, Serwoprasy niezbędne do realizacji projektu badawczego.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 09/2019

Faurecia, 02.12.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Spółka Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na wykonanie i dostawę ramy modułów komponentów.

Czytaj dalej
Section background
Kobieta

kontakt dla mediów

Ewa Kwiecińska Country Communication Manager

Formularz kontaktowy