Newsroom

Wybierz temat: arrow

Wszystkie wpisy

Współpraca

Zapytanie Ofertowe 20/2020

Faurecia, 05.08.2020

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Spółka Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na dostawę precyzyjnego stołu obrotowego ze sterowaniem komputerowym do prototypu maszyny do zgrzewania i nitowania

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe 19/2020

Faurecia, 30.07.2020

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Spółka Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na dostawę przenośników taśmowych, czyli systemu transportu detali metalowych z wykorzystaniem pasa transportowego oraz napędu elektrycznego, zgodnych ze specyfikacją.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe 18/2020

Faurecia, 29.07.2020

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Spółka Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna , ogłasza postępowanie na dostawę robota przemysłowego 6-osiowego typu ramię do prototypu maszyny Pick & Place.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe 17/2020

Faurecia, 28.07.2020

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Spółka Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na dostawę 3 systemów wizyjnych rozpoznających elementy metalowe, zintegrowanych z kontrolerem wizyjnym oraz zestawem naświetlaczy.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe 16/2020

Faurecia, 28.07.2020

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Spółka Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna , ogłasza postępowanie na dostawę elementów układu sterowania do prototypu maszyny do zgrzewania i nitowania.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe 15/2020

Faurecia, 28.07.2020

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Spółka Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na dostawę dwóch wibropodajników elastycznych do wstępnego przygotowania i orientowania detali do prototypu maszyny Pick & Place, zgodnych ze specyfikacją.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe 14/2020

Faurecia, 27.07.2020

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na dostawę zestawów zgrzewalniczych do Centrum Zgrzewająco – Nitującego wraz z oprogramowaniem software.

Czytaj dalej

NEWS

Razem bezpieczniejsi

Faurecia, 03.06.2020

Zakłady Faurecii rozpoczęły ponownie produkcję. W tym trudnym czasie szczególnie ważne jest bezpieczeństwo wszystkich naszych pracowników. Dlatego wdrożyliśmy dodatkowe zasady, które są znacznie bardziej rygorystyczne niż te oficjalne.

Specjalne procedury obowiązujące na produkcji, w biurach i centrum R&D mają za zadanie zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem, ale bez zaangażowania wszystkich powstrzymanie tej epidemii nie będzie możliwe.

Cieszymy się, że nasi pracownicy mimo trudności z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością wrócili do pracy. #safetogether

Zapraszamy do obejrzeni...

Czytaj dalej
Section background
Kobieta

kontakt dla mediów

Ewa Kwiecińska Country Communication Manager

Formularz kontaktowy