Newsroom

Wybierz temat: arrow

Wszystkie wpisy

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 12/2019

Faurecia, 06.12.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na dostawę systemu prowadzenia liniowego do prototypu maszyny do zgrzewania i nitowania, zgodnego ze specyfikacją.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 10/2019

Faurecia, 15.11.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na dostawę elementów układu sterowania według projektu do prototypu maszyny do zgrzewania i nitowania.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 11/2019

Faurecia, 14.11.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Spółka Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na wykonanie i dostawę złącza obrotowego.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 09/2019

Faurecia, 06.11.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Spółka Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na wykonanie i dostawę ramy modułów komponentów.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 07/2019

Faurecia, 18.10.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie, którego przedmiotem jest dostawa systemu napędowego do osi poziomej do wykorzystania ze śrubą kulową oraz napędem elektrycznym o mocy minimalnej 2.3 kW, zgodnego ze specyfikacją.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 08/2019

Faurecia, 17.10.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie, którego przedmiotem jest dostawa przenośników taśmowych, czyli systemu transportu detali metalowych z wykorzystaniem pasa transportowego oraz napędu elektrycznego, zgodnych ze specyfikacją.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 06/2019

Faurecia, 17.10.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie, którego przedmiotem jest dostawa 3 systemów wizyjnych rozpoznających elementy metalowe, zintegrowanych z kontrolerem wizyjnym oraz zestawem naświetlaczy.

Czytaj dalej

Uzyskaliśmy prestiżową certyfikację Top Employers Institute za wyjątkową politykę zatrudnienia

Czytaj dalej
Section background
Kobieta

kontakt dla mediów

Ewa Kwiecińska Country Communication Manager

Formularz kontaktowy