Newsroom

Wybierz temat: arrow

Wszystkie wpisy

Współpraca

Zapytanie ofertowe nr 02/2019

Faurecia, 09.12.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie, którego przedmiotem są Inwerter zgrzewalniczy do zgrzewania rezystancyjnego, Transformator inwertera do zgrzewania rezystancyjnego, Serwoprasy niezbędne do realizacji projektu badawczego.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 09/2019

Faurecia, 02.12.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Spółka Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na wykonanie i dostawę ramy modułów komponentów.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 08/2019

Faurecia, 15.11.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie, którego przedmiotem jest dostawa przenośników taśmowych, czyli systemu transportu detali metalowych z wykorzystaniem pasa transportowego oraz napędu elektrycznego, zgodnych ze specyfikacją.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 06/2019

Faurecia, 15.11.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie, którego przedmiotem jest dostawa 3 systemów wizyjnych rozpoznających elementy metalowe, zintegrowanych z kontrolerem wizyjnym oraz zestawem naświetlaczy.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 07/2019

Faurecia, 15.11.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie, którego przedmiotem jest dostawa systemu napędowego do osi poziomej do wykorzystania ze śrubą kulową oraz napędem elektrycznym o mocy minimalnej 2.3 kW, zgodnego ze specyfikacją.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 05/2019

Faurecia, 12.11.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie, którego przedmiotem jest dostawa dwóch wibropodajników elastycznych do wstępnego przygotowania i orientowania detali do prototypu maszyny Pick & Place.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 03/2019

Faurecia, 31.10.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie, którego przedmiotem jest dostawa robota przemysłowego 6-osiowego typu ramię do prototypu maszyny Pick & Place.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie ofertowe nr 01/2019

Faurecia, 28.10.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Spółka Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na wykonanie i dostawę głównej ramy konstrukcyjnej dla prototypu maszyny do zgrzewania i nitowania.

Czytaj dalej
Section background
Kobieta

kontakt dla mediów

Ewa Kwiecińska Country Communication Manager

Formularz kontaktowy