Newsroom

Wybierz temat: arrow

Wszystkie wpisy

Współpraca

Zapytanie Ofertowe 17/2020

Faurecia, 14.08.2020

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Spółka Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na dostawę 3 systemów wizyjnych rozpoznających elementy metalowe, zintegrowanych z kontrolerem wizyjnym oraz zestawem naświetlaczy.

Czytaj dalej

NEWS

Razem bezpieczniejsi

Faurecia, 03.06.2020

Zakłady Faurecii rozpoczęły ponownie produkcję. W tym trudnym czasie szczególnie ważne jest bezpieczeństwo wszystkich naszych pracowników. Dlatego wdrożyliśmy dodatkowe zasady, które są znacznie bardziej rygorystyczne niż te oficjalne.

Specjalne procedury obowiązujące na produkcji, w biurach i centrum R&D mają za zadanie zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem, ale bez zaangażowania wszystkich powstrzymanie tej epidemii nie będzie możliwe.

Cieszymy się, że nasi pracownicy mimo trudności z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością wrócili do pracy. #safetogether

Zapraszamy do obejrzeni...

Czytaj dalej

Współpraca

Projekty realizowane przez Faurecia R&D Center S.A.

Faurecia, 28.05.2020

Projekty z dofinansowaniem ze środków publicznych realizowane przez Faurecia R&D Center S.A.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 13/2020

Faurecia, 07.05.2020

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Spółka Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na wykonanie i dostawę ramy głównej do prototypu maszyny zgrzewająco - nitującej.

Czytaj dalej

NEWS

Faurecia gotowa na globalny kryzys

Faurecia, 31.03.2020

W ostatnich dniach jesteśmy świadkami tego, w jaki sposób pandemia wirusa Covid-19 wpływa na wszystkie sektory gospodarki, w tym na przemysł motoryzacyjny. Klienci Faurecii tymczasowo wstrzymują większość produkcji w krajach dotkniętych pandemią. W konsekwencji Faurecia zamknęła wiele swoich zakładów produkcyjnych w Europie, a także stoi przed koniecznością zamknięcia kolejnych, w Ameryce Północnej oraz Południowej.

Czytaj dalej

50 000 sztuk – tyle maseczek planuje wyprodukować do końca tygodnia wałbrzyska fabryka Faurecii. Część zostanie bezpłatnie przekazana dla personelu medycznego szpitala w Świdnicy, pozostałe sztuki trafią do innych firm lub organizacji, które zgłaszają ich deficyt. Tym samym, jedna z największych firm motoryzacyjnych na świecie dołączyła do przedsiębiorstw, które czynnie wspierają walkę z epidemią koronawirusa.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 10/2019

Faurecia, 23.12.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na dostawę elementów układu sterowania według projektu do prototypu maszyny do zgrzewania i nitowania.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe nr 12/2019

Faurecia, 23.12.2019

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na dostawę systemu prowadzenia liniowego do prototypu maszyny do zgrzewania i nitowania, zgodnego ze specyfikacją.

Czytaj dalej
Section background
Kobieta

kontakt dla mediów

Ewa Kwiecińska Country Communication Manager

Formularz kontaktowy