Newsroom

Wybierz temat: arrow

Wszystkie wpisy

NEWS

Finanse osobiste

Faurecia, 21.04.2021
Zapraszamy także do obejrzenia pierwszego webinaru dotyczącego finansów osobistych. Bezpośredni link dostępny jest poniżej.


Czytaj dalej

NEWS Współpraca

Faurecia stawia na Polskę

Faurecia, 25.03.2021

Współpraca

Zapytanie Ofertowe 16/2020

Faurecia, 28.08.2020

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Spółka Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna , ogłasza postępowanie na dostawę elementów układu sterowania do prototypu maszyny do zgrzewania i nitowania.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe 14/2020

Faurecia, 26.08.2020

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na dostawę zestawów zgrzewalniczych do Centrum Zgrzewająco – Nitującego wraz z oprogramowaniem software.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe 15/2020

Faurecia, 26.08.2020

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Spółka Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na dostawę dwóch wibropodajników elastycznych do wstępnego przygotowania i orientowania detali do prototypu maszyny Pick & Place, zgodnych ze specyfikacją.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe 19/2020

Faurecia, 19.08.2020

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Spółka Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na dostawę przenośników taśmowych, czyli systemu transportu detali metalowych z wykorzystaniem pasa transportowego oraz napędu elektrycznego, zgodnych ze specyfikacją.

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe 20/2020

Faurecia, 19.08.2020

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Spółka Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna, ogłasza postępowanie na dostawę precyzyjnego stołu obrotowego ze sterowaniem komputerowym do prototypu maszyny do zgrzewania i nitowania

Czytaj dalej

Współpraca

Zapytanie Ofertowe 18/2020

Faurecia, 18.08.2020

W związku z realizacją projektu pn. „Opracowanie urządzeń do optymalnej zautomatyzowanej produkcji w branży automotive w oparciu o technologie Przemysłu 4.0” w ramach Programu Krajowego, Konkursu Ścieżka dla Mazowsza, Spółka Faurecia R&D Center Spółka Akcyjna , ogłasza postępowanie na dostawę robota przemysłowego 6-osiowego typu ramię do prototypu maszyny Pick & Place.

Czytaj dalej
Section background
Kobieta

kontakt dla mediów

Ewa Kwiecińska Country Communication Manager

Formularz kontaktowy