header background

Faurecia w Polsce

Działamy w Polsce już od 20 lat i pracujemy w 9 zakładach produkcyjnych, a także w ramach dwóch zespołów R&D, Centrum księgowo-Finansowego oraz Centrum Wsparcia IT. W Polsce ulokowane są również funkcje wspierające globalne procesy, takie jak zakupy, zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie programami i inne.

Poznaj nasze zakłady:
assets
assets

Pierwszy legnicki zakład Grupy Interiors (Wnętrza Samochodowe) rozpoczął działalność w 2002 roku. Fabryka, należąca do dywizji akustycznej, specjalizuje się w produkcji m.in. systemów wygłuszeń czy izolacji, służących zapewnieniu jak najwyższego komfortu podczas jazdy samochodem. W zakładzie wytwarzane są również dywany samochodowe oraz półki odkładcze dla wielu światowych marek branży automotive.

Nasze technologie:

Ciekawostki

Ciekawostki

Ilość rocznie zużywanych dywanów pozwala na ułożenie 4 pasmowej drogi z Legnicy do Paryża.

Ciekawostki

Codziennie wysyłamy 50 tirów z naszymi produktami - gdyby ustawić wszystkie auta jedno za drugim, to w ciągu roku mielibyśmy nieprzerwany sznur aut z Warszawy do Legnicy.

Ciekawostki

Rocznie zużywamy ok. 2 000 ton komponentów (dywanów, beli, etc). Tyle waży Trygław – największy w Polsce głaz narzutowy.

Rozpoczęcie działalności 2000

Zatrudnienie 500 pracowników

Działalność fabryki, od samego początku funkcjonowania, oparta jest na zaawansowanych technologiach, które stale są doskonalone w celu optymalizacji procesu i zapewnienia jak najwyższej jakości wytwarzanych produktów.

informacja

Aktualne Oferty Pracy

Legnica – Zakład Akustyków
Automatyk w dziale Utrzymania Ruchu
pin

Legnica, dolnośląskie

Dodano
2021-05-11

Specjalista ds. jakości Klienta – Customer Contact
pin

Legnica, dolnośląskie

Dodano
2021-06-11

Kobieta
Kontakt: kariera@faurecia.com
nasz adres Faurecia Wałbrzych Zakład Mechanizmów
Ul. Joachimowicza 3
58-306 Walbrzych

Formularz kontaktowy